Elektronika

Elektronika

Jakou elektroniku si máte vybrat, když je v dnešní době na trhu nepřeberné množství možností v každé kategorii? Poradíme vám s výběrem těch nejlepších produktů s ohledem na porovnání ceny a výkonu. Co se opravdu vyplatí a čemu je lepší se vyvarovat? Pomůžeme vám našemi recenzemi a srovnáními s výběrem mobilních telefonů, stolních počítačů a notebooků, televizí, audio zařízení, ale i se srovnáním příslušenství pro foto a video.

Jak vybrat nejlepší all-in-one PC

Počítače „All-in-one“ (česky jako „vše v jednom“) jsou ideálním kompromisem mezi klasickým stolním PC a notebookem. Nezaberou příliš mnoho místa, lze je v případě potřeby snadno přenést například do kanceláře, zároveň však nabízejí velkou obrazovku, pohodlí klasické klávesnice a myši. Všechny tyto komponenty lze umístit do správných pozic, což přidá na ergonomii – all-in-one PC je tedy ideální pro celodenní kancelářskou práci.

Recenze: Hardwarové kryptoměnové peněženky

Kryptoměny se staly doslova novodobým zlatem. Spousta lidí je chce vlastnit, těžit nebo uchovávat jako nositele hodnoty. V případě, že se rozhodnete s kryptoměnou obchodovat nebo ji držet ve větším množství, neměla by vám v žádném případě chybět peněženka na kryptoměny. Poradíme vám, jak vybrat hardwarové elektronické peněženky!

Recenze epilátorů

Recenze elektrických koloběžek

Recenze externích disků

Externí disk posloží jako skvělý pomocník při nutnosti přesunout větší datové soubory. Je však možné externí disk využívat i jako přídavné datové uložiště u počítače. Jaké externí disky jsou nejlepší se dozvíte ve srovnávací recenzi.

Recenze bezpečnostních kamer

Bezpečnostní kamery jsou užitečným prostředkem, jak si lze nenákladně ohlídat majetek či prostor před nepovolanými osobami. Srovnávací recenze nejlepších bezpečnostních kamer a tipy jak si vybrat nejlepší kameru v poměru cena / výkon.

Recenze grafických karet

Grafická karta je nepostradatelnou součástí počítače, pokud chcete sledovat filmy ve vysokém rozlišení, hrát hry nebo upravovat fotky. V naší srovnávací recenzi grafických karet najdete přehled nejlepších grafických čipů.

Recenze hoverboardů

Hoverboardy jsou fenoménem poslední doby a na ulici se s nimi můžeme setkávat čím dál tím častěji. Jak však vybrat nejlepší hoverboard a jaký hoverboard se stal vítězem v naší srovnávací recenzi? Pomůžeme s výběrem.

Recenze pevných disků

Jak si vybrat co nejlepší pevný disk do stolního počítače? Velké srovnání pevných disků, jejich technologií a jednotlivých dílčích rozdílů. Jak přesně se liší klasický HDD a SSD? Případně vyplatí se investovat více do SSD?

Recenze výrobníků sody

Jaký si vybrat výrobník sody? Je lepší Sodastream nebo některý z dalších výrobců? To i podle čeho si vybírat výrobníky sody prozradíme v našem srovnání. Jaký je nejlepší výrobník sody v poměru ceny a výkonu?

Recenze vinoték

Víno vychlazené na tu správnou teplotu vždy když budete chtít? Díky vinotéce, ať už vestavěné či volně stojící, si můžete vychutnávat víno o správné teplotě kdykoliv si zamanete. Jak si vybrat nejlepší vinotéku poradíme v recenzi.

Recenze meteostanic

Domácí meteostanice jsou zařízení, která dokáží díky svým čidlům přesně stanovit aktuální venkovní teplotu, ale i další užitečné informace o počasí. Máme pro vás přehled nejlepších meteostanic a jejich recenzi.