Recenze epilátorů

 • Nejlepší poměr cena/výkon
  97 %

  Braun Silk épil 9-700 SensoSmart

  • Wet&Dry
  • zabudované osvětlení
  • zachytí i velmi krátké chloupky (0,5 mm)
  • nemá bikiny hlavu
  2157 Kč Zkontrolovat ceny
 • Nejlepší výbava
  96 %

  Braun Silk-expert Pro IPL PL 5117

  • 400 000 záblesků
  • inteligentní snímač tónu pleti
  • pracuje rychle
  • vyšší cena
  7790 Kč Zkontrolovat ceny
 • Nejlepší výbava za nízkou cenu
  94 %

  Wellife 3v1 C96

  • epilátor i depilátor v jednom
  • skvělá cena
  • různé nástavce
  • dlouho se nabíjí
  499 Kč Zkontrolovat ceny
 • Dobrá volba za rozumnou cenu
  91 %

  Panasonic ES-EL7A-S503

  • výkyvná hlavice
  • 60 pinzet
  • snadná údržba
  • bez masážního nástavce
  2199 Kč Zkontrolovat ceny
 • Dobrá volba za rozumnou cenu
  88 %

  Philips Lumea Advanced SC1997/00

  • inteligentní snímač pleti
  • životnost 250 000 záblesků
  • pět stupňů intenzity světla
  • napájení ze sítě
  6799 Kč Zkontrolovat ceny

Epilátor na dlouhé týdny vyřeší problémy s nechtěnými chloupky po těle i na obličeji. IPL epilátory dokonce chloupky zničí trvale. Je jedno, zda jste žena nebo muž. Epilátor může používat každý. Pokud i vy chcete dosáhnout dokonale hladké pokožky, přečtěte si naši recenzi epilátorů. Seznámíme vás s důležitými parametry ohledně výběru a představíme vám ty nejlepší epilátory na trhu s optimálním poměrem ceny a výkonu.

Jak vybrat epilátor

V následující recenzi se podíváme na klasické a IPL epilátory. Nejprve si ujasněte, jaký typ vlastně chcete. Probereme si je do hloubky a seznámíme vás s jejich výhodami a nevýhodami. Popíšeme i specifika epilátoru na obličej, kterým se ale do podrobna v naší recenzi zabývat nebudeme.

Při výběru správného epilátoru se zaměřte na následující parametry:

 • U klasického epilátoru je důležitý počet pinzet a druhy nástavců. Druh napájení ovlivní uživatelský komfort a výdrž zařízení. Zajímejte se i o rychlost a v neposlední řadě o způsob čištění a údržby. Ideální jsou epilátory Wet&Dry, které jsou voděodolné. Nejen, že se snadno čistí, ale navíc si je můžete vzít do koupele. Epilace v teplé vodě totiž bolí podstatně méně než na sucho.
 • U IPL epilátoru si nejprve ověřte, že ho vůbec můžete používat. To záleží na typu pleti a odstínu chloupků. Dále vybírejte podle počtu záblesků, které žárovka za svůj život zvládne a také podle počtu světelných stupňů. Díky nim si snadno upravíte intenzitu světla, aby nedráždilo pokožku. IPL epilátor by měl mít více nástavců, jen tak bude procedura 100 % úspěšná všude po těle. Koukejte se i na napájení, ideální volbou je kombinovaný typ.

V neposlední řadě vás určitě bude zajímat i cena. Klasický epilátor se dá pořídit už okolo 1000 Kč, zlatý střed je 2000 Kč. IPL epilátor patří do jiné cenové kategorie, začíná okolo 5000 Kč. Ovšem dobrý přístroj vás vyjde minimálně na 7000 Kč.

Typ epilátoru

Na prvním místě si rozmyslete, jaký epilátor vlastně potřebujete. Protože ne každý je určený na tělo, některé jsou vyloženě na obličej. Na trhu jsou k dostání tři základní typy epilátoru: klasický, IPL epilátor a epilátor na obličej. Liší se od sebe především způsobem, jakým chloupky odstraňují.

Klasický epilátor

Klasický epilátor trhá chloupky po jednom. Vytrhávání chloupků může být bolestivé, především v určitých partiích. Ač chloupky jen tak znovu nevyrostou, nevýhodou je, že pro opakování procedury musíte počkat, až budou poměrně dlouhé. Jinak je pinzeta nedokáže zachytit. Čím delší dobu ho budete používat, tím lepší výsledky budou – chloupky porostou pomaleji. Chloupky klasický epilátor vytrhává třemi způsoby. Závisí na tzv. technologii hlavy.

 • Pružinová cívka: Nejstarší technologie, využívá se zejména u přístrojů na obličej. Uvnitř se nachází spirálová pružina, která otevírá a zavítá cívky v závislosti na pohybu ruky. Chloupky se dostanou do mezer mezi pružinami a tím se vytrhnou. Dejte si pozor na skřípnutí pokožky.
 • Rotující disky: Rotující disky na vnějších okrajích zachytávají chloupky a pohybem je vytrhnou. S tímto typem už se téměř nesetkáte, není v péči o tělo zdaleka tak efektivní jako jeho nástupce, epilátor s pinzetami.
 • Hlava s pinzetami: Epilátor s pinzetami se dnes na péči o tělo používá nejčastěji. Pinzety jsou přidělané na rotujícím kotouči. Bývají z kovu, některé přístroje je ale mají z keramiky. Pracují rychle a přesně, používání je navíc podstatně jednodušší a komfortnější. Nehrozí skřípnutí pokožky ani jiné nepříjemnosti.

Klasický epilátor lze použít na nohy, intimní partie či podpaží. Pokožka vydrží hladká až několik týdnů (výrobci nejčastěji uvádí 3 až 5 týdnů). Ve prospěch tohoto typu mluví i přijatelná cena. Přístroj je spolehlivý a dlouho vydrží.

IPL epilátor

IPL epilátor je novinka na trhu, který slibuje bezbolestnou proceduru. Chloupky nevytrhává, ale ničí (rozpouští) je pomocí pulzního světla. Kůži při procesu nijak nepoškozuje. Pokožka vydrží hladká podstatně déle než s klasickým epilátorem. Při dlouhodobém používání navíc postupně dojde i ke kompletnímu zničení kořínků, a tak docílíte hladkého oholení navždy (toto se podaří u zhruba ¾ zákaznic).

Díky tomu, že je procedura bezbolestná, ho lze bez obav využít i na intimní partie a podpaží (klasický epilátor dělá některým uživatelkám v těchto partiích potíže – procedura je velmi bolestivá). IPL epilátory jsou však poměrně drahé.

Epilátor na obličej

Epilátor na obličej poznáte hned na první pohled. Je drobnější a má malou hlavici. Pro vytrhávání chloupků využívá stejnou technologii jako ten klasický, nejčastěji trhá za pomocí pružinové cívky. Dokáže zachytit i tzv. dětské chloupky na tvářích či jemné chloupky na bradě, krku a čele.

Epilátor na obličej můžete využít i pro vytrhávání obočí, dejte si ale pozor, abyste nevzali příliš velký kus. Pro detailní úpravu obočí je lepší pořídit speciální nástavec, popř. se spolehnout na klasickou pinzetu. Některé modely koupíte v sadě i s masážní hlavicí nebo kartáčkem. Díky nim pleť dokonale vyčistíte, namasírujete a lze je využít i pro aplikaci séra.

Počet pinzet na epilační hlavě klasického epilátoru

Není epilátor jako epilátor. Klasické epilátory se odlišují v počtu pinzet. Těch může být 10 až 70. Počet se liší podle toho, na jaké partie je model určený. Ideální je, pokud krabice obsahuje vyměnitelné epilační hlavy. Pokud s epilací začínáte, sáhněte po epilační hlavě s cca 25 pinzetami. Procedura nebude tak bolestivá. A vy si pomalu zvyknete. Máte s epilací zkušenosti? Počet pinzet zvyšujte.

Čím více pinzet na nástavci je, tím rychleji bude procedura hotová. Bohužel, proces se stává bolestivější. To proto, že přístroj najednou nabere více chloupků. Ale jak už jsme řekli – jde o věc zvyku. Začínejte proto na menším počtu a postupně přidávejte. Ani vám to časem nepřijde. U menšího počtu pinzet není vytrhání tak dokonalé. Často je potřeba místo projet několikrát, abyste se zbavili všech chloupků.

Nástavce

Nástavce se liší nejen v počtu pinzet, ale také v šířce. To proto, že každý je určený na jinou oblast těla. Hlavice s více než 40 pinzetami bude široká a využijete ji pro péči o nohy. Menší nástavce jsou vhodné pro menší plochy, například pro podpaží a intimní partie.

Napájení klasického epilátoru

Kde bude váš epilátor brát zdroj energie významně ovlivní váš komfort. Rozhodně tuto otázku nepřecházejte mávnutím ruky. Kromě klasické napájení ze sítě lze pořídit epilátor na baterky, epilátor s akumulátorem nebo epilátor, který kombinuje napájení ze sítě a z akumulátoru. Po jakém druhu sáhnout?

 • Epilátor napájený ze sítě: U toho typu nemusíte řešit nabíjení. Jednoduše zapnete do elektřiny a je to. Bohužel je takové zařízení poměrně nemobilní a omezené, vždy musíte být v blízkosti zásuvky. Pokud s ním jedete na dovolenou, ujistěte se, že máte adaptér. Tento typ si s sebou rozhodně neberte do vany nebo do sprchy.
 • Epilátor na baterky: Nemá příliš velkou výdrž, navíc nakupovat neustále nové baterky – to se prodraží. Na druhou stranu je dobře přenosný a nemusíte řešit přístup k elektřině.
 • Epilátor napájený z dobíjecího akumulátoru: Tento typ je ideálním řešením. Má dlouhou výdrž a je přenosný. Když se dobije, připojíte ho do sítě a on se zase nabije. Vůbec nejlepší jsou epilátory Wet&Dry. Mají voděodolnou konstrukci, lze ho tedy používat i během koupání.
 • Epilátor s kombinovaným napájením síť/akumulátor: Stejně jako předchozí kategorie. Jen s tím rozdílem, že ho lze používat i když se vybije a je připojený v síti. Je tedy zase o něco šikovnější.

Doba provozu epilátoru s akumulátorem

Epilátor napájený z dobíjecího akumulátoru kupujte pouze u ověřených prodejců. Jinak by zabudovaný akumulátor mohl být opravdu nekvalitní, málo vydrží a nabíjí se celou věčnost. Výrobce uvádí výdrž akumulátoru v minutách. Přístroj na jedno nabití zpravidla vydrží okolo půl hodiny.

Pokud nejste proti tomu si připlatit, dají se pořídit i s výdrží 50 až 60 minut. Budete skutečně potřebovat, aby epilátor běžel tak dlouho? To záleží na tom, jestli ho chcete používat jen na nohy nebo i další partie. Pokud chcete holit i oblast bikin a podpaží, sáhněte raději po modelu s větší výdrží.  Zatímco vytrhat chloupky na obou nohou trvá okolo 40 minut, celé tělo vám zabere až hodinu.

Rychlost klasického epilátoru

Podle toho, v jaké cenové kategorii si epilátor pořídíte, váš přístroj bude ovládat jednu až pět rychlostí. Rozhodně k tomu nepřistupujte tak, že ho zapnete na pětku a za pár minut budete hotoví. Rychlost procedury to samozřejmě ovlivňuje. Ale mezi rychlostmi byste měli rozlišovat především podle partií, které epilujete. Na nohy klidně použijte nejvyšší rychlost, ale na podpaží a intimní partie raději uberte a přepněte na ty pomalejší.

Údržba klasického epilátoru

Epilátor je potřeba po každém použití čistit. Stejně jako kartáček na zuby jde o potřebu osobní hygieny, a tak byste s ním měli i zacházet. Pokud se budete o přístroj dobře starat, vydrží vám dlouhá léta.

Ideální je zakoupit epilátor Wet&Dry, který lze omývat pod vodou. Pokud však váš přístroj není voděodolný, nic se neděje. Výrobci k takovým typům do balení přidávají kartáčky na údržbu, kterými lehce očistíte hlavici od chloupků.

Je lepší klasický nebo IPL epilátor

IPL epilátor oproti tomu klasickému slibuje bezbolestnou proceduru. Protože ničí chloupek i s kořínkem, v dlouhodobějším horizontu lze dosáhnout toho, že už se nebudete muset nikdy holit.

Mezi jeho nevýhody patří především to, že je poměrně drahý. A také se nehodí pro každého. Lze ho použít pouze pro světlejší a snědou pleť. Pokud je vaše kůže velmi tmavá, IPL epilátor by vás mohl spálit. Světlo totiž reaguje s barvivem v pleti, melaninem.

A naopak – pokud máte velmi světlé chloupky (světle blond až bílé, světle zrzavé), pulzní světlo je nedokáže zničit. Opět kvůli interakci s melaninem, který tyto světle odstíny obsahují v příliš malém množství. Ideální je, pokud máte světlejší pleť a tmavší chloupky. Takto kontrastní základ IPL technologie perfektně zpracuje a poradí si s ním.

IPL epilátor se rovněž nehodí používat na místa s tetováním, pihami nebo mateřskými znaménky. To ale ještě neznamená, že si ho nemůžete pořídit. Daná místa zakryjte, například náplasti nebo čímkoliv jiným. A proceduru můžete podstoupit.

Na co si dát pozor při výběru IPL epilátoru

Velmi důležitý parametr je počet produkovaných záblesků. Ten totiž ovlivní, jak dlouho vám IPL epilátor vydrží. Každý přístroj dokáže vydat jen omezený počet záblesků (v závislosti na odolnosti a kvalitě žárovky). Ideální je, pokud se číslo pohybuje ve stovkách tisíc. Dají se pořídit i výrazně slabší modely. Dobrou zprávou je, že žárovka se dá většinou vyměnit, a tak IPL epilátor nemusíte hned vyhazovat, jakmile přestane svítit.

Kolik budete na proceduru potřebovat záblesků? Na plošnou epilaci celého těla to vychází cca 500. Epilování se opakuje zhruba jednou za měsíc a půl. Po roce už tak časté ošetření není potřeba a časem dojde k úplnému zničení kořínků, tudíž budete mít navždy pokoj.

Dále se zaměřte na počet světelných stupňů. Lépe tak přístroj přizpůsobíte různým oblastem těla, např. na nohy se hodí vyšší, zatímco na intimní partie nižší hodnoty. Jaký stupeň intenzity použít odhadujte podle toho, zda vás epilování nedráždí (nepálí atd.). Rozhodně by vás nemělo bolet.

Jak se používá IPL epilátor

 • Nejprve si chloupky zkraťte žiletkou.
 • Kůže by měla být čistá, neošetřujte ji žádnou chemií.
 • Používejte ochranné brýle a nedívejte se přímo do světla.
 • Intenzitu světla nastavujte od nejnižší. Vyzkoušejte si nejprve, zda necítíte pálení. A poté můžete podle potřeby přidávat.
 • Postupujte podle toho, jaký režim ošetření používáte. Buď se světlo vysílá zvlášť po stisknutí tlačítka (dobré pro precizní práci např. v oblasti bikin). Nebo se vysílá automaticky v časovém intervalu a vy ho jen postupně posouváte (to se hodí především na nohy).
 • Konkrétní místo na pokožce ošetřete vždy jen jednou a poté přístroj posuňte dál. Světlo by nemělo víckrát osvítit stejné místo.
 • V případě potřeby proceduru opakujte, ale nejdříve až po 14 dnech. Chloupky se každým použití o něco zredukují a příště už jich nevyroste tolik.

Jak dlouho se epiluje s IPL epilátorem

Čím dražší a výkonnější přístroj bude, tím méně vám procedura zabere. Ty dobré zvládnou nohy za cca 8 minut. Po každém záblesku se totiž nemusíte zastavovat a čekat. Méně kvalitnějším to trvá jednou tolik a je nutné po každém zablesknutí zastavit. Dobré je, pokud IPL epilátor zná vice režimů ošetření, snadněji si ho tak přizpůsobíte dané oblasti těla.

Nástavce IPL epilátoru

Nástavce mají různou velikost, a tedy i aplikační plochu. Pokud chcete IPL epilátor využít na celé tělo, určitě si nevystačíte jen s jedním nástavcem. Některé partie vyžadují menší nástavce. Jiné zase zahnuté. Platí to, že nástavec by se měl dotýkat celé plochy, kterou ošetřuje. Jinak nebude výsledek 100 %.

Napájení IPL epilátoru

IPL epilátor se nejčastěji napájí buď ze sítě, akumulátoru nebo z obojího.

 • IPL epilátor s napájením ze sítě: Nemusí se nijak nabíjet, za to jste omezení vzdáleností od zásuvky.
 • IPL epilátor s napájením z akumulátoru: Je komfortnější, můžete ho používat v podstatě kdykoliv. Jen si ohlídejte, jaká je kapacita akumulátoru a jak dlouho se musí nabíjet.
 • IPL epilátor s kombinovaným napájením: Ideální řešení. Lze ho používat bez připojení k síti a když se náhodou během procedury vybije, jednoduše ho zase zapojíte.

Funkce IPL epilátoru, které se rozhodně vyplatí chtít

 • Jelikož je IPL epilátor šikovný pomocník, nabízí zajímavé funkce. Určitě vám doporučujeme chtít přístroj se zabudovaným UV filtrem. IPL epilátor totiž může UV vyzařovat, a to není nic zdravého pro vaši pleť, především pokud patříte ke světlým typům.
 • Pokud chcete IPL epilátor využívat pro ošetření obličeje, pořiďte si model s ochrannými brýlemi. Ač je IPL epilátor bezpečný a oči by neměl poškodit, vyplatí se být opatrný.
 • Nevíte, jaký světelný stupeň nastavit? IPL epilátor s inteligentním snímačem tónu pleti to vyřeší za vás a vyberete ten správný vzhledem k vaší pleti. S touto funkcí máte jistotu, že se nespálíte.

Otázky ohledně klasického epilátoru

Jaký je rozdíl mezi epilátorem a depilátorem?

Epilátor chloupky vytrhává z kořínků (popř. ničí i s kořínky v případě IPL technologie). Díky tomu trvá týdny, než se znovu objeví a vaše pokožka bude dokonale hladká. Depilátory chloupky pouze zastřihují, výsledek lze přirovnat ke klasické žiletce.

Co dělat, když mě epilace bolí?

Používejte hlavici s menším počtem pinzet (cca kolem 20) a také na menší rychlost. Nejlepší je pořídit si voděodolný model, který lze používat při teplé koupeli. Pokožka je povolnější a proces nebude tak bolestivý. Pokud takovou možnost nemáte, dejte si horkou koupel a epilujte hned, jakmile vylezete z vany nebo sprchy. Nebuďte v chladné místnosti, zůstaňte v teple.

Kůži se snažte držet napnutou, přístroji značně usnadníte práci a nebudete muset proces opakovat. K dostání jsou znecitlivující krémy. Pokud vám ani tyto rady nepomohou, pořiďte si IPL epilátor. S ním je procedura bezbolestná.

Jak zabránit zarůstání chloupků?

Před procedurou (a nejlépe i pravidelně po ní) dopřejte pokožce peeling. Díky masáži se prokrví a rozhodně to pomůže. Dále je důležité, abyste po epilování kůži vydezinfikovali, například kolínskou.

Kdy je nejlepší použít epilátor?

Nejlepší je proceduru udělat před spaním. Pokožka bude lehce podrážděná a během vašeho spánku si alespoň pěkně odpočine a zotaví se. Pokud epilujete podpaží, nenanášejte na čerstvě ošetřenou kůži deodorant.

Rostou po vytrhávání chlupy rychleji?

Je to přímo naopak. Proces epilace chloupky vytrhává přímo z kořínků a ty příště narostou o poznání tenčí. Navíc, než se opět v kořínku vytvoří, zabere jim to nějaký čas. Rozhodně to není jako při holení, kdy chloupek zůstane neporušený, ale vy ho jen zkrátíte, tudíž okamžitě zahájí nový růst. Pokud se chcete chloupků zbavit na dobro, pořiďte si IPL epilátor.

Otázky ohledně IPL epilátoru

Jak dlouho vydrží IPL epilace?

IPL epilátor postupem času kompletně zničí kořínky chloupků. Zhruba po několika měsících (max roce) používání by vám tedy měly úplně přestat růst. Jde však o postupný proces. Již po první proceduře budou některé kořínky zničené natrvalo.

Jak funguje IPL epilace?

Z hlavice vychází světlo, které ničí chloupky i s kořínky pomocí tepla. Na rozdíl od klasického epilátoru chloupky mechanicky nevytrhává, a proto tato procedura ani nebolí.

Je IPL epilace bezpečná?

Je důležité, abyste splňovali určitá kritéria a dodržovali pokyny. S příliš tmavou pletí byste IPL epilátor používat neměli, mohl by vás popálit. Tmavá pleť obsahuje velké množství melaninu, který se světlem z hlavice interaguje.

Pokud máte citlivou pleť, používejte menší intenzitu světla. Tu testujte vždy od nejnižšího stupně a na oblasti, kde máte tlustou kůži, dokud nenajdete ideální stupeň. A na závěr – chraňte své oči. Ač je IPL technologie vyspělá, vyplatí se nosit ochranné brýle, IPL epilátor používat za světla a rozhodně nehledět přímo do hlavice.

Nejlepší epilátor

Braun Silk épil 9-700 SensoSmart

Braun Silk épil 9-700 SensoSmart je chytrý epilátor se speciální technologií senzoru tlaku. Díky tomu dokáže při vytrhávání zachytit podstatně víc chloupků. Má širokou hlavu a dokáže si poradit i s velmi krátkými chloupky (až 0,5 mm). Díky tomu nemusíte čekat, až chloupky narostou, abyste je mohli odstranit, jako je tomu u jiných epilátorů. Díky výkyvné hlavě se přizpůsobí tělu, a navíc je voděodolný. Lze ho tedy používat i čistit pod vodou.

Braun Silk épil 9-700 SensoSmart

97 %
 • Wet&Dry
 • zabudované osvětlení
 • zachytí i velmi krátké chloupky (0,5 mm)
 • nemá bikiny hlavu
2157 Kč

Braun Silk-expert Pro IPL PL 5117

Braun Silk-expert Pro IPL PL 5117 vyšel z našeho testu jako nejlepší. Doporučujeme ho všem zákazníkům, kteří chtějí top kvalitu a výkon. Ovládá 10 světelných stupňů. Díky výkonné žárovce a rychlým zábleskům budete mít proceduru za chvíli hotovou. Například jednu nohu zvládne ošetřit za pět minut. Má zabudovaný UV filtr a intenzitu světla nastaví sám díky inteligentnímu snímači tónu pleti. Celková životnost žárovky je 400 000 záblesků.

Braun Silk-expert Pro IPL PL 5117

96 %
 • 400 000 záblesků
 • inteligentní snímač tónu pleti
 • pracuje rychle
 • vyšší cena
7790 Kč

Wellife 3v1 C96

Wellife 3v1 C96 je epilátor za skvělou cenu. Ovládá dvě rychlosti, a navíc kromě epilování zvládne i depilovat. Kromě toho má masážní houbičku a bikiny hlavici. Napájení je z akumulátoru, který přístroj vydrží pohánět až 40 minut. Bohužel se dlouho nabíjí – 6 hodin. Tento epilátor není voděodolný, a tak je potřeba ho čistit pomocí kartáčku. Ten výrobce v balení nedodává.

Wellife 3v1 C96

94 %
 • epilátor i depilátor v jednom
 • skvělá cena
 • různé nástavce
 • dlouho se nabíjí
499 Kč

Panasonic ES-EL7A-S503

Panasonic ES-EL7A-S503 má oproti jiným modelům jednu výhodu – má výkyvnou hlavu, díky které se dostanete i do špatně dostupných míst. Navíc je to epilátor i depilátor v jednom. Pokud si tedy netroufáte na epilaci podpaží, jednoduše chloupky místo vytrhání pouze zkrátíte. V balení najdete hned několik praktických nástavců, bohužel ale nenabízí masážní hlavici. Hlavice má 60 pinzet, což je ideální pro rychlé ošetření. Lze čistit pod tekoucí vodou.

Panasonic ES-EL7A-S503

91 %
 • výkyvná hlavice
 • 60 pinzet
 • snadná údržba
 • bez masážního nástavce
2199 Kč

Philips Lumea Advanced IPLS SC1997/00

Tento epilátor potěší výkonnou žárovkou, která má životnost 250 000 záblesků. Pracuje rychle a k dispozici budete mít pět stupňů intenzity světla. Díky tomu vyhovuje naprosté většině uživatelů. Navíc díky inteligentnímu snímači pleti si s nastavováním ani nemusíte dělat starosti. Díky dvěma režimům ošetření si hravě poradí i s partiemi, které vyžadují větší preciznost, nebo naopak s plochami, kde chcete pracovat rychleji.

Philips Lumea Advanced SC1997/00

88 %
 • inteligentní snímač pleti
 • životnost 250 000 záblesků
 • pět stupňů intenzity světla
 • napájení ze sítě
6799 Kč

#Novinky

Recenze Revolut, zkušenosti a tipy

Komplexní aplikace se spoustou funkcí, která vám ušetří peníze i starosti při správě financí, to je v krátkosti Revolut. Jaké jsou jeho úplné funkce a vyplatí se Revolut využívat? Rozsáhlá recenze aplikace Revolut.

Recenze gramofonů

Gramofony nejsou jen hudbou dávné minulosti, ale naopak zažívají velký návrat. Spousta milovníků hudby preferuje zvuk gramofonu před moderními digitalizovanými formáty. Jaký gramofon je dle recenze gramofonů nejlepší?

Recenze herních konzolí

Herní konzole jsou multifunkčním centrem domácnosti, které se postará o kompletní zábavu u televize. Jaké konzole jsou aktuálně na trhu a jaká je pro vás ta nejlepší? Velký test a srovnání herních konzolí.