Recenze robotických vysavačů

Robotický vysavač je hitem posledních let. Díky robo vysavači ušetříte spoustu času a zároveň můžete vysávat každý den. Přehled nejlepších robo vysavačů a tipy na to co byste při jeho výběru rozhodně neměli přehlédnout.

 • Nejlepší poměr cena/výkon
  97 %

  Xiaomi Roborock S5

  • Integrovaný mop
  • Lehce rozpozná, na jakém je právě povrchu
  • Unikátní technologie, díky které prosakuje voda rovnou do hadříku
  • Sám si naskenuje místnost díky laserovému snímači
  • Někteří uživatelé si stěžují na mobilní aplikaci
  10880 Kč Zkontrolovat ceny
 • Nejlepší výbava za nízkou cenu
  96 %

  Sencor SRV 6250BK

  • Je vybaven HEPA filtrem
  • Součástí je funkce mopování
  • Robota můžete lehce ovládat dálkovým ovladačem nebo chytrým telefonem
  • 6 přednastavených režimů úklidu
  • Zvládne tvrdé podlahy i nízké koberce
  • Někdy se stane, že se zasekne na nějaké vyšší překážce nebo vysokém koberci
  6999 Kč Zkontrolovat ceny
 • Nejlepší výbava
  91 %

  iRobot Roomba 980

  • Unikátní navigace iAdapt 2.0 s kamerou
  • Zvládne uklidit až 185 m2 plochy
  • Čistící systém vysavače AeroForce
  • Možnost virtuální zdi díky funkci HALO
  • Při změně kompozice chvíli trvá, než si místnost přemapuje
  • Pouze suché vysávání
  12999 Kč Zkontrolovat ceny
 • Dobrá volba za rozumnou cenu
  81 %

  HOOVER RBC 030

  • Dvojice rotačních kartáčů
  • Je vhodný hlavně na tvrdé podlahy
  • Rozpoznává virtuální zdi
  • Umí efektivně vysát až 300 m2
  • Náhodný pohyb pomocí algoritmu
  • Nezvládne vysát vyšší hebké koberce
  3890 Kč Zkontrolovat ceny
 • Dobrá volba za rozumnou cenu
  77 %

  Philips FC 8822/01

  • Vysoký sací výkon
  • Hladina zvuku není nijak vysoká
  • Na robotický vysavač má poměrně velký zásobník na nečistoty
  • Jednoduché ovládání pomocí dálkového ovladače
  • Někteří zákazníci si stěžují, že špatně vysává u stěn
  • Poměrně úzká variabilita naprogramování vysávání
  11500 Kč Zkontrolovat ceny

Robotické vysavače jsou už několik let velkým trendem. Není divu, protože vám ušetří mnoho času při úklidu. Představte si, že už nemusíte pravidelně vysávat při úklidu domu. Jednoduše přijdete domů a podlaha bude vždy dokonale čistá, vysátá – bez nečistot, drobků a prachu. Přitom to nemusí být jen představa, robotický vysavač ji dokáže zhmotnit. Podívejte se společně s námi, jak vybrat robotický vysavač?

Nejlepší robotický vysavač

Určitě si chcete do domácnosti pořídit ten nejlepší robotický vysavač, ale jaký to je? To vám ukážeme v naší recenzi. Pokud se ale nechcete dozvědět o robotických vysavačích víc, například na co se zaměřit při jejich koupi, a jak vypadá kvalitní robotický vysavač, můžete se orientovat podle našeho rychlého výběru. Přinášíme vám 3 nejlepší robotické vysavače naší recenze robotických vysavačů. 

 1. Xiaomi Roborock S5
 2. Sencor SRV 6250BK
 3. iRobot Roomba 980

Proč zrovna robotický vysavač?

Robotický vysavač má oproti klasickým vysavačům mnoho předností, které určitě oceníte. Především ho nemusíte obsluhovat. Robotický vysavač se o všechno potřebné postará sám, sám vysaje podlahy, aniž byste ho museli zapnout nebo se o něj jinak starat. Fakt, že robotický vysavač uklidí za vás, není nadsázka, ale realita. Jednoduše může pravidelně uklízet, vy se jen postaráte o vyprázdnění nádoby na smetí – tak jednoduché to je!

Robotické vysavače zvládnou zcela nahradit vysavače klasické. Bez problému vysají a zároveň myjí podlahu, pokud podporují funkci mokrého mytí. To všechno bez vašeho přičinění, když nejste zrovna doma

Tip: robotický vysavač můžete zakoupit třeba i se slevou díky slevovým kódům na Roboticky-vysavac.cz

Tvrdé podlahy, nebo koberce?

Největší pozor si při výběru nového vysavače robota budete muset dát na koberce. Ne každý robotický vysavač totiž zvládne vysávat koberce. Zatímco tvrdé podlahy, jako jsou například dlažby, plovoucí podlahy nebo linolea, nepředstavují problém, u koberců můžete narazit. Většina robotických vysavačů totiž zvládne koberce s vlákny vysokými maximálně 1 až 2 centimetry. Potom hrozí, že by se vysavač mohl v koberci zaseknout. 

Pokud potřebujete vysavač, který zvládne také vysoké koberce, hledejte funkci AntiAngle

Orientace robotického vysavače v prostoru

Robotické vysavače se v prostoru orientují různě. Největší rozdíl můžete pozorovat, když koupíte robotický vysavač levně, nebo si naopak připlatíte za kvalitní funkce i provedení. Přestože by se mohlo zdát, že si i levné vysavače mapují prostor, není tomu tak – většinou nemají kamery ani senzory a v prostoru se pohybují víceméně náhodně. To se může podepsat na nedokonalém úklidu. 

Problém těchto levných vysavačů také je, že se otočí až dojde ke kolizi, na rozdíl od chytrých robotických vysavačů, které se díky čidlům otočí ještě před samotnou překážkou. Náraz levnějších robotických vysavačů může být ale například pro vázy a jiné křehké předměty fatální.

Dražší a zároveň kvalitnější robotické vysavače si dokážou díky senzorům a kamerám zmapovat prostor a bez problému se v něm orientovat. Nehrozí tak náraz do žádného předmětu. Kromě toho si můžete nastavit také takzvanou virtuální překážku, přes kterou se vysavač nedostane – tím pádem mu můžete například vstup ke křehkým předmětům zakázat.  

Jaká domácnost je pro robotický vysavač vhodná?

Ideální je domácnost, která nemá v prostoru mnoho překážek. Čím více volná plocha podlahy je, tím půjde robotickému vysavači úklid lépe. Je tak menší riziko, že se bude robot o překážky zasekávat. Nejde však jen o překážky v prostoru, ale také o zúžené prostory. Než si robotický vysavač koupíte, musíte si být jisti, že se vleze všude tam, kam potřebujete – například do nízkého prostoru pod postel. 

Obecně mají robotické vysavače problém dostat se do míst mezi nábytkem, který je od sebe vzdálen méně než 1 metr. Právě v takových případech může být úklid méně kvalitní. 

Maximální doba vysávání

Jak dlouho zvládne robotický vysavač vysávat, závisí samozřejmě na kapacitě baterie (případně na kapacitě sběrné nádoby, ale ta se za jedno vysátí nejspíš nenaplní). Pokud má baterie větší kapacitu, zvládne vysavač vysát větší prostory. Průměrně dokážou kvalitní robotické vysavače vysávat okolo 150 minut, než se vrátí na dobíjecí stanici. Taková doba provozu stačí na vysátí opravdu velkých ploch, větších bytů i rodinných domů.

Kapacita zásobníku na smetí

Většina robotických vysavačů má zásobník na smetí o objemu okolo 0,5 litru. Je to dost na to, abyste nemuseli smetí vysypávat po každém vysávání. Ideální je zároveň zvolit takový vysavač, ze kterého dokážete jednoduše vysypat smetí a nádobu potom následně jednoduše umýt a pečlivě vyčistit. Některé modely robotických vysavačů vás navíc upozorní, pokud je nádoba na smetí plná a je potřeba ji vysypat. 

Mokré a suché vysávání včetně funkce mopu

Některé robotické vysavače mají také funkci mopu, obecně se označují jako 2v1. Obrovskou výhodou totiž je, že kromě vysávání zvládne takový vysavač i vytřít. Robotický vysavač s mopem má vlastní nádobku na vodu se saponátem, obvykle okolo 300 ml. Bohužel ale budete muset nejdřív vyjmout nádobu na smetí. Robotické vysavače s vytíráním tak nemohou zároveň vysávat a vytírat. 

Třeba oproti klasickým tyčovým vysavačům je to značné zhoršení, protože umí vysávat a vytírat zároveň. Nicméně vzhledem k tomu, že nevytíráte každý den, to není až taková obtíž. 

Filtrace

Podobně jako u klasických vysavačů, je filtrace velmi důležitá také u robotických vysavačů. Někteří výrobci používají své vlastní filtry, které jsou více či méně kvalitní. Jestliže hledáte opravdu kvalitní filtr do robotického vysavače, doporučujeme především HEPA filtry, zejména pak HEPA 11, které zachytí až 99,8 % nečistot – jsou tak vhodné také pro alergiky nebo astmatiky. 

Nezapomínejte, že filtr u robotického vysavače je potřeba pravidelně měnit, protože dochází k jeho opotřebení. Ideálně mezi 3 až 5 měsíci. 

Sací výkon vysavače

Robotické vysavače bohužel nemají příliš velký výkon. Na druhou stranu ale zvládnou bez problému vysát celý byt nebo rodinný dům. Zatímco některé robotické automatické vysavače mají vysoký výkon vysavače, samotný sací výkon, který je důležitější, až tak dobrý není. Často je to dáno nepříliš dobrou konstrukcí vysavače, a to především u levných kousků. Doporučujeme se tak zajímat především o parametr, jako je sací výkon vysavače, podle něj se můžete orientovat. 

Energetická třída a spotřeba

Robotické vysavače nejsou řazeny do klasických energetických tříd, jako je třída F až A+++, a to zejména proto, že jejich pohon je díky akumulátoru. A právě u akumulátorových vysavačů se toto zatřídění nedělá. Na druhou stranu i robotické vysavače mají mezi sebou velké rozdíly ve spotřebě a nákladech na provoz. Nicméně tak či onak je spotřeba u robotických vysavačů opravdu minimální – takřka ji nepoznáte. 

TIP: Nechte nabíjet robotický vysavač přes noc nebo jindy, kdy máte ve svém regionu takzvaný noční proud, tedy nižší tarif za spotřebu elektrické energie ze sítě. Kdy to je, se dozvíte na webových stránkách svého distributora.  

Hlučnost

Bezsáčkové vysavače jsou obecně hlučnější. Na druhou stranu ale robotické vysavače nemají takový výkon, aby byly hlučné. Naopak, robotické vysavače jsou ve srovnání s jinými vysavači velmi tiché a dokonce je můžeme považovat za nejtišší vysavače vůbec. To je jejich velká výhoda, protože o nich skoro ani nevíte – jejich hlučnost se pohybuje v rozmezí od 50–65 dB, to je velmi nízká hodnota, pokud ji srovnáme s vysavači obecně. 

 • Velmi hlučné vysavače 85 dB a více.
 • Běžně hlučné vysavače 70–80 dB.
 • Tiché vysavače 65 až 70 dB.
 • Nejtišší vysavače pod 65 dB.

Kdyby vás nakonec robotický vysavač rušil, nezapomínejte, že většinou ho nastavíte stejně tak, aby vysával, když zrovna nebudete doma.  

Příslušenství vysavače

Stejně jako klasické vysavače, tak i robotické vysavače jsou často dodávány s příslušenstvím. Samozřejmě ho není tolik, jako třeba na tyčové vysavače, ale existuje a v určitých případech vám může značně pomoct. Důležité jsou zejména rotační kartáče, protože nametají nečistoty a prach přímo k sání vysavače, to značně zvyšuje jeho efektivitu během vysávání. Velmi účinné jsou například na vlasy, navíc díky takovým kartáčům je vhodný robotický vysavač na psí chlupy. Doporučujeme kartáče používat na tvrdých podlahách, ale i na kobercích. 

Kromě toho existuje ještě několik dalších nástavců a příslušenství, zejména kartáčů. Například kartáče pro samočištění, boční kartáče pro čištění nábytku a zdí přímo u podlahy, kde bývá často mnoho zapomenutých nečistot a prachu. Kromě toho díky mopovací liště získáte rázem robotický vysavač s mopem – pokud má i nádržku na vodu a tuto funkci. 

Speciální funkce robotického vysavače

Samozřejmě se od sebe robotické vysavače velmi liší, a to nejen svou kvalitou a cenou, ale také funkcemi. Robotické vysavače nabízejí mnoho funkcí, které můžete využít, a je dobré mít takový vysavač, který je umožňuje. Rozhodně vám totiž mohou zpříjemnit den, když se vrátíte domů a vidíte, jak dokonale je vysátá podlaha. Mezi nejoblíbenější funkce patří odložený start nebo různé druhy úklidových režimů. 

Nicméně to s funkcemi určitě nemusíte přehánět. Běžně si vystačíte se 2 nebo 3 uklízecími funkcemi. Není proto nutné kupovat ty nejdražší vysavače, ale takové, které využijete, a které svými funkcemi zvládnou vše, co budete potřebovat. 

Mobilita a pohyb

Nejlevnější robotický vysavač není často nejlepší, ani dobrý – jak byste sami poznali. Jeho mobilita je špatná. Jen těžko si ji upravíte a budete se muset spolehnout na přednastavené pohyby vysavače. Pro některé místnosti se více může hodit, když se robot vysavač pohybuje v kruzích, jindy zase v pásmech, záleží na velikosti i rozmístění nábytku. Dražší a kvalitnější robotické vysavače si podle čidel volí pohyb automaticky, což je efektivnější. 

Automatické nabíjení 

Funkci automatického nabíjení a dokování určitě doporučujeme. Díky ní totiž nedojde k tomu, že se robot vybije a zastaví se uprostřed úklidu v místnosti. Lepší robotické vysavače už samy poznají, že se blíží jejich vybití a vyhledají dokovací stanici, kde se dobijí. Stejně tak, pokud vysavač dokončí úklid, vrátí se zpět do dokovací stanice, aby se dobil k dalšímu úklidu. Právě s touto funkcí je automatický vysavač zcela samostatný.  

Pokračovat v úklidu

Funkce pokračovat v úklidu je spojená právě s automatickým dobíjením vysavače. Zatímco levnější model se klidně vybije uprostřed úklidu, kvalitní robotický vysavač zajede zpět do dokovací stanice, aby se dobil. Poté právě oceníte funkci pokračovat v úklidu. Robot se totiž vrátí v úklidu tam, kde skončil, aby dokončil svou práci. To je značně efektivní, protože robotický vysavač tak uklidí vše, co je potřeba, ale přitom neztrácí čas, že by znovu uklízel stejná místa.

Senzor nečistot

Zatímco u levnějších robotických vysavačů hrozí, že přestože vysavač přejede znečištěné místo, nemusí vysát všechny nečistoty. Jinak je tomu například u robotických vysavačů s funkcí Dirt Detect, která kontroluje, jestli za vysavačem nezůstaly nějaké nečistoty. Zároveň sleduje míru znečištění. Pokud senzory odhalí, že místo je znečištěné až moc, věnuje mu vysavač delší čas při úklidu. Naopak, když zjistí, že za vysavačem zůstaly nečistoty, vrátí se a místo vysaje znovu. Díky této funkci budete mít vždy dokonale uklizenou podlahu bez špetky nečistot. 

Virtuální stěny a zábrany

Jsou místa, kam nechcete, aby robotický vysavač jezdil. Protože i když se to nezdá, lehce může převrhnout vázu nebo další křehké dekorace. Můžete mu však vytvořit zábrany, za které se nedostane. Tím úplně nejlevnějším řešením jsou magnetické pásky, které nalepíte na podlahu a vysavač je nepřekročí. Nevýhodou ale je, že jsou vidět, což není estetické. Pokud máte tenký koberec, můžete je zkusit dát pod koberec, ale velmi často je pak robotické vysavače ignorují. 

Další možností jsou takzvané virtuální zdi. Jsou o něco dražší, ale propracovanější. Jedná se o malé zařízení, které umístíte na okraj místnosti tak, aby směr neviditelného infračerveného paprsku směřoval před místo, kam nechcete, aby robotický vysavač zajel. Tento infračervený paprsek bude fungovat jako překážka, jako stěna a vysavač ji nepřekročí. 

Poslední a vůbec nejlepší variantou jak přimět automatické vysavače, aby vynechaly některou část místnosti, jsou mobilní aplikace k vysavači, kde si můžete také přímo upravit tyto zábrany – velkou výhodou je, že nejsou vidět pásky ani zařízení tvořící virtuální zeď. Mobilní aplikaci mají ale jen opravdu dražší robotické vysavače.  

UV lampa

Většina výrobců dnes vybavila své robotické vysavače UV lampou. Ta má jediný úkol – zabíjet mikroby. Můžeme spekulovat, nakolik jsou takové UV lampy na vysavačích efektivní, přestože někteří výrobci uvádějí, že taková UV lampa zlikviduje až 98 % mikrobů a zanechá podlahu hygienicky čistou. Odborníci se však shodují, že k tomu by musela UV lampa na dané místo svítit déle, než jen projet nad místem během vysávání. Na druhou stranu určitý účinek UV lampy mají. 

Nejlepší robotický vysavač na trhu

Náš test bezsáčkových vysavačů jasně ukázal, které vysavače v bezsáčkovém provedení jsou na trhu nejlepší. Na žebříček 5 nejlepších bezsáčkových vysavačů se můžete podívat níže. Zaměřili jsme se na několik faktorů, které jsme srovnávali, abychom vybrali ty nejlepší z nich – například funkce, kvalitu provedení, filtraci, sací výkon, cenu a mnoho dalších, které jsme podrobně rozebrali v naší recenzi. 

Vítěz testu Xiaomi Roborock S5

Ptáte se, jaký robotický vysavač je ten nejlepší? V našem testu robotických vysavačů jednoznačně zvítězil model od Xiaomi, a to Roborock S5. Xiaomi robotický vysavač je kvalitní a vzhledem ke svým funkcím i za přijatelnou cenu těsně nad 10 000 Kč. Ne nadarmo se tento vysavač robot umístil jako produkt roku 2019 mezi robotickými vysavači. Podívejte se ale i na další, ukážeme vám také, jak vybrat robotický vysavač levně – a přitom kvalitní model. 

Xiaomi Roborock S5: nejlepší ve své kategorii

Chytrý a kvalitní robotický vysavač vhodný do každé domácnosti. Lehce zvládne i ten nejnáročnější úklid, ale samozřejmě také vytírání. Ano, jedná se o velmi oblíbený robotický vysavač s mopem. Tento vytírací robot dokonale vytře tvrdé podlahy a poradí si s překážkami až do výšky 2 cm. Unikátních 12 senzorů a propracovaný algoritmus se stará o to, aby nevynechal jediné místo v domě.  Takový je Xiaomi Roborock S5.

Xiaomi Roborock S5

97 %
 • Integrovaný mop
 • Lehce rozpozná, na jakém je právě povrchu
 • Unikátní technologie, díky které prosakuje voda rovnou do hadříku
 • Sám si naskenuje místnost díky laserovému snímači
 • Někteří uživatelé si stěžují na mobilní aplikaci
10880 Kč

doba provozu: 150 minut | WiFi připojení: ano | typ podlah: tvrdé podlahy i koberce | automatické dobíjení: ano | hlučnost: 67 dB | filtr: HEPA | sací výkon: 58 W | typ vysávání: suché i mokré | doba nabíjení: 6 hodin |

Sencor SRV 6250BK: zlatý střed

Automatické vysavače nemusí být nutně drahé nad 10 000 Kč, aby byly dobré a kvalitní. Důkazem je toho je recenze vysavače Sencor SRV 6250BK. Tento model zaujme kromě dobrých funkcí také svým jedinečným propracovaným designem. Lehce si poradí s prachem i dalšími nečistotami. Díky unikátním infračerveným senzorům a funkci Gyro Mapping se velmi dobře orientuje a pohybuje v prostoru, takže nevynechá žádné místo. 

Sencor SRV 6250BK

96 %
 • Je vybaven HEPA filtrem
 • Součástí je funkce mopování
 • Robota můžete lehce ovládat dálkovým ovladačem nebo chytrým telefonem
 • 6 přednastavených režimů úklidu
 • Zvládne tvrdé podlahy i nízké koberce
 • Někdy se stane, že se zasekne na nějaké vyšší překážce nebo vysokém koberci
6999 Kč

doba provozu: 120 minut | WiFi připojení: ano | typ podlah: tvrdé podlahy i koberce | automatické dobíjení: ano | hlučnost: 60 dB | filtr: HEPA | časovač: ano | typ vysávání: suché i mokré | doba dobíjení: 5 hodin |

iRobot Roomba 980: dokonalý luxusní design

Robotický vysavač iRobot Roomba 980 přináší inovativní inteligentní navigaci pomocí kamery. To vše ve velmi elegantním designu, který působí opravdu luxusně. Robotický vysavač Roomba nabízí mnoho jedinečných a bezesporu využitelných funkcí, které vám značně usnadní úklid domácnosti, protože o vysávání se už nebudete muset vůbec starat. Samozřejmostí je také intuitivní ovládání přes WiFi díky aplikaci v chytrém telefonu. 

iRobot Roomba 980

91 %
 • Unikátní navigace iAdapt 2.0 s kamerou
 • Zvládne uklidit až 185 m2 plochy
 • Čistící systém vysavače AeroForce
 • Možnost virtuální zdi díky funkci HALO
 • Při změně kompozice chvíli trvá, než si místnost přemapuje
 • Pouze suché vysávání
12999 Kč

doba provozu: 120 minut | WiFi připojení: ano | typ podlah: tvrdé podlahy i koberce | automatické dobíjení: ano | hlučnost: 60 dB | filtr: HEPA | sací výkon: 33 W | typ vysávání: suché | doba nabíjení: 3 hodiny |

HOOVER RBC 030: zástupce do 5 000 Kč

Předností vysavače Hoover RBC 030 je především jeho malá výška, pohodlně se vleze všude, kam budete potřebovat. Vysaje místo pod postelí i všude jinde. Tento vysavač robot je vhodný také jako robotický vysavač na psí chlupy, díky svému dobrému sacímu výkonu. Přitom se jedná o opravdu levný automatický vysavač, který pořídíte už za 3 999 Kč. Pokud si tedy nejste jisti, jestli vám bude robotický vysavač vyhovovat, je tento model dobrá volba na zkoušku. 

HOOVER RBC 030

81 %
 • Dvojice rotačních kartáčů
 • Je vhodný hlavně na tvrdé podlahy
 • Rozpoznává virtuální zdi
 • Umí efektivně vysát až 300 m2
 • Náhodný pohyb pomocí algoritmu
 • Nezvládne vysát vyšší hebké koberce
3890 Kč

doba provozu: 60 minut | WiFi připojení: ano | typ podlah: tvrdé podlahy i koberce | automatické dobíjení: ano | hlučnost: 60 dB | filtr: HEPA | sací výkon: 24 W | typ vysávání: suché | doba nabíjení: 4 hodiny |

Philips FC 8822/01: dvakrát rychlejší

Představte si, že můžete mít vysátý dům dvakrát rychleji, robotický vysavač Philips FC 8822/01 to zvládne. Díky unikátní kombinaci kartáčové hubice TriActive XL a vysokému sacímu výkonu dokonale vysaje tvrdé podlahy, ale jedná se také o robotický vysavač vhodný na koberce. Má velmi krátkou dobu nabíjení, a to jen 4 hodiny. Přitom vydrží v provozu 120 minut, což je dostatečná doba, aby vysál celou vaši domácnost. 

Philips FC 8822/01

77 %
 • Vysoký sací výkon
 • Hladina zvuku není nijak vysoká
 • Na robotický vysavač má poměrně velký zásobník na nečistoty
 • Jednoduché ovládání pomocí dálkového ovladače
 • Někteří zákazníci si stěžují, že špatně vysává u stěn
 • Poměrně úzká variabilita naprogramování vysávání
11500 Kč

doba provozu: 120 minut | typ podlah: tvrdé podlahy i koberce | automatické dobíjení: ano | hlučnost: 63,4 dB | typ vysávání: suché | doba nabíjení: 4 hodiny |

Jak důkladně robotické vysavače vysávají?

Robotické vysavače vysávají obecně o něco hůře než konvenční vysavače. Menší sací výkon je dán především jejích malou velikostí. Avšak častější úklid robotického vysavače může tento nedostatek více než kompenozvat.

Jaká je přibližná cena za robotické vysavače?

Cena robotických vysavačů začíná přibližně na sedmi tisících korunách. Na trhu však můžete bez problému nalézt i mnohem dražší robotické vysavače.

Na co si dát při výběru robotického vysavače pozor?

Důležité je to, jak si vysavač dokáže zmapovat dobře prostor ve kterém má vysávat a jak je jeho program efektivní. Pozor si rovněž dejte na to, zda Váš vysavač bude zvládat i mokré vytírání.

#Novinky

Recenze Revolut, zkušenosti a tipy

Komplexní aplikace se spoustou funkcí, která vám ušetří peníze i starosti při správě financí, to je v krátkosti Revolut. Jaké jsou jeho úplné funkce a vyplatí se Revolut využívat? Rozsáhlá recenze aplikace Revolut.

Recenze gramofonů

Gramofony nejsou jen hudbou dávné minulosti, ale naopak zažívají velký návrat. Spousta milovníků hudby preferuje zvuk gramofonu před moderními digitalizovanými formáty. Jaký gramofon je dle recenze gramofonů nejlepší?

Recenze herních konzolí

Herní konzole jsou multifunkčním centrem domácnosti, které se postará o kompletní zábavu u televize. Jaké konzole jsou aktuálně na trhu a jaká je pro vás ta nejlepší? Velký test a srovnání herních konzolí.