Zahrada

Zahrada

Jaké zvolit hobby vybavení a jaké vybrat nástroje či zařízení užité na zahradě? Pomůžeme vám srovnáním a recenzemi těch nejoblíbenějších produktů, které využijete na své zahradě. Nejlepší produkty z pohledu porovnání ceny a výkonu vám ukazujeme v kategoriích jako jsou bazény a vířivky, sekačky, zahradní grily, ale i další zahradní technika.

Recenze příklepových vrtaček

Příklepové vrtačky jsou nepostradatelným pomocníkem při vrtání do tvrdých materiálů. Jaké příklepové vrtačky jsou ty nejlepší vám ukážeme v naší srovnávací recenzi a přehledném testu.

Recenze aku vrtaček

Akumulátorová vrtačka je nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Podle čeho si aku vrtačku vybrat, jaké jsou různé druhy a jaká akumulátorová vrtačka je aktuálne nejlepší? To se dozvíte v naší srovnávací recenzi.

Recenze trampolín

Trampolína dokáže děti nejen zabavit, ale i motivovat k pohybu, který je spíše hrou. Jaké domácí trampolíny jsou však nejlepší a jak takovou trampolínu vybrat? To vše se dozvíte v naší srovnávací recenzi trampolín.

Recenze dalekohledů

Dalekohled, který si vezmete s sebou na túru nebo jen do lesa může být skvělým parťákem, který ozvláštní každý výlet. Jaký dalekohled je nejelpší podle naší srovnávací recenze a jaký se vyplatí koupit?

Recenze křovinořezů

Máte-li větší zahradu nebo travní porost, bez křovinořezu se málokdy obejdete. Obzvláště v rohových prostorách je křovinořez neocenitelným pomocníkem. Jak si vybrat nejlepší křovinořez a jaké modely jsou vítězy recenze?

Recenze sekaček na trávu

Sekaček na trávu je spousta druhů. V našem velkém průvodci se odzvíte, jaká sekačka na trávu je pro vás tou nejlepší variantou a jaká sekačka je dle srovnávací recenze nejlepší. Tipy jak vybrat nejvýhodněji sekačku.

Recenze vysokotlakých čističů (wapek)

Vysokotlaké čističe, někdy také „wapky“, se používají jako účinný nástroj pro čištění různých povrchů a předmětů. Jsou užitečným mobilním tlakovým čističem nejen pro dům a zahradu, ale také do dílny, do výroby v průmyslu a jinde.

Recenze nafukovacích vířivek

Chcete vířivku, ale odrazuje vás složitost instalace a náročná údžba či vysoká cena? Řešením může být nafukovací vířivka. V našem testu nafukovacích vířivek se dozvíte, která je nejlepší. Velká recenze vířivek.

Recenze grilů na dřevěné uhlí

Máloco má nad vůni čerstvě ugrilovaného masa na dřevěném uhlí. Podívejte se jaké jsou aktuálně nejlepší grily na dřevěné uhlí na trhu a na co se při výběru dívat. Test a srovnávací recenze grilů na dřevěné uhlí.

Recenze plynových grilů

Díky plynovému grilu si užijete pohodlné letní grilování bez zbytečných starostí. Mezi velké přednosti plynových grilů patří nenáročná příprava samotného grilování. Výběr nejlepších plynových grilů z testu.

Recenze kontaktních (elektrických) grilů

Elektrický či kontaktní gril má řadu výhod i nevýhod. Plusem těchto zařízení je jejich nízká cena a nenáročná údržba. Jak si však vybrat ten nejlepší elektrický gril? Poradíme v našem testu a srovnávací recenzi.

Recenze solárních sprch

Solární sprcha si najde využití během horkého léta na téměř každé zahradě. Jak si však vybart tu nejlepší solární sprchu? Poradíme vám v naší srovnávací recenzi, která solární sprcha je dle testu nejlepší.