Domácnost

Domácnost

Všechna srovnání a recenze na  vybavení domácnosti. Pomůžeme vám vybrat ten správný výrobek za nejlepší poměr ceny a výkonu tak, aby vám dlouho a spolehlivě sloužil. Pomůžeme vám se srovnáním praček a sušiček, vybavení pro úklid a vysávání, ledniček a mrazáků, myček nádobí, příslušenství pro péči o krásu a zdraví, vybavením pro děti, ale i se srovnáním a recenzemi na nejlepší klimatizace.

Recenze cyklosedaček

Recenze golfových kočárků

Recenze biokrbů

Recenze outdoorových bund

Recenze trekových bot

Recenze infrasaun

Recenze šicích strojů

Ať už chcete domácí šicí stroj jen na rychlou úpravu oblečení nebo si chcete rovnou ušít doplňky či oblečení podle vlastního návrhu, bude se vám hodit kvalitní šicí stroj. Přehled nejlepších šicích strojů a jejich recenze.

Recenze elektrických krbů

Pokud se chcete vyvarovat složité instalaci krbu a přitom si chcete do svého interiéru vnést více pocitu pohody a tepla, mohou pro vás být vhodným řešením právě elektrické krby. Jak si elektrický krb správně vybrat?

Recenze kočárků

Jak se vyznat v jednotlivých typech dětských kočárků, různých bezpečnostních certifikacích a podle čeho se rozhodovat při výběru dětských kočárků? Recenze a srovnání nejlepších dětských kočárků.

Recenze dětských sedaček

Podle čeho si vybrat nejlepší dětskou autosedačku? Poradíme vám jak se vyznat v bezpečnostních certifikacích a na co si dát při výběru dětské autosedačky pozor? Recenze a srovnání nejlepších autosedaček pro děti.

Recenze stolních myček nádobí

Stolní myčka nádobí je vhodným řešením pro kuchyně, kde není prostor pro vestavěnou myčku. V naší srovnávací recenze nejlepších stolních myček nádobí se dozvíte, jak si stonlí myčku nádobí vybrat a přehled nejlepších.

Recenze ochlazovačů vzduchu

Ochlazovač vzduchu sice není tak efektivní, jako třeba mobilní klimatizace, ale zároveň není ani tak drahá a není potřeba řešit vývod teplého vzduchu. Tipy, jak si ochlazovač vzducu vybrat a přehled těch nejlepších.