Služby

Služby

Provonání a recenze mnoha služeb. Poradíme vám jakou službu si vybrat a jaká je podle nás ta nejlepší varianta. Ať už vás zajímá jaká je nejlepší služba pro streamování videa, nejlepší služba na streamování hudby nebo vás jen zajímá recenze jednotlivých apliakcí a služeb (jako je třeba recenze Revolut), jste na správném místě! Poradíme vám z výběrem z mnoha možností tak, abyste za své peníze dostali jen to nejlepší.

Recenze: Bezpečné kryptoměnové peněženky

Do kryptoměn investuje stále více lidí. Málokdo ale má své kryptoměny uložené skutečně v bezpečí. S ochranou kryptoměn vám mohou pomoci právě hardwarové a softwarové kryptoměnové peněženky. Podívejte se, jaká je ta nejlepší peněženka na trhu.

Recenze Disneyplus.com

Disneyplus.com je streamovací služba, která v polovině června po několika odkladech vstoupila i do České republiky. Mají se čeští milovníci filmů a seriálů na co těšit, anebo tato platforma ve skutečnosti nestojí ani za řeč?

Recenze e-shopových řešení

Pořídit si eshop od základu na míru je velice finančně náročné. Proto se často vyplatí sáhnout po nějakém již připraveném řešení za rozumnější peníze. Srovnali jsme pro vás nejlepší eshopová řešení.

Recenze online kurzů angličtiny

Jazyky jsou v dnešní době nutností, bez které se jen těžko obejdete. Pokud vás trápí kromě nedostatečné jazykové vybavenosti i nedostatek času, můžete vyzkoušet online kurzy angličtiny. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší.

Recenze antivirů

Kybernetické nástrahy jsou čím dál tím rafinovanější a je třeba se mít na pozoru. Jak se od sebe liší jednotlivé antivirové programy a jaký antivir je nejlepší právě pro vás? Velká recenze antivirů.

Zonky – recenze služby 

Zonky je velkým průkopníkem tzv. P2P půjček na našem trhu. Co to vlastně znamená a proč byste Zonky měli věnovat pozornost? Recenze služby Zonky jak z pohledu klienta, tak z pohledu investora.

Srovnání služeb na streamování videa (HBO GO, Netflix, Amazon Prime a další)

Netflix, HBO nebo ještě něco jiného? Jaká služba na streamování videa nabízí nejlepší produkt a jaké je cenové srovnání těchto služeb? Velký průvodce službami na streamování videa, jako je Netflix či HBO.

Recenze Revolut, zkušenosti a tipy

Komplexní aplikace se spoustou funkcí, která vám ušetří peníze i starosti při správě financí, to je v krátkosti Revolut. Jaké jsou jeho úplné funkce a vyplatí se Revolut využívat? Rozsáhlá recenze aplikace Revolut.

Přehled slev na Black Friday

Black Friday je nákupní svátek, který se začíná každoročně prosazovat i u nás. Jsou však slevy na Black Friday skutečné a lze takto opravdu ušetřit? Tipy na to, jak nakupovat během Black Friday opravdu výhodněji.