Vaření

Vaření

Recenze a srovnání vybavení kuchyně. Které spotřebiče a náčiní je nejlepší a stojí zato koupit? Poradíme vám s výběrem nástrojů a vybavení, které bude sloužit roky a plnit svůj účel. Tak aby vámi připravené pokrmy a nápoje byly co nejlepší, pomůžeme vám se srovnáním vybavení pro přípravu kávy, ale i pro přípravu dalších pokrmů.

Recenze kuchyňských robotů

Kuchyňský robot je praktický pomocník do kuchyně, který vám pomůže s jinak zdlouhavými úkoly při pečení a vaření. Investice do kuchyňského robota se vyplatí, pokud si pořídíte kvalitní produkt. V naší srovnávací recenze vám poradíme jak si vybrat správný kuchyňský robot.

Recenze smoothie makerů

Rychlá a zdravá snídaně či svačina, díky které zároveň spotřebujete ovoce, které je již u konce s trvanlivostí, to je smoothie. Po jakém smoothie makeru sáhnout, abyste za své peníze získali to nejlepší? Recenze a srovnání.

Recenze odšťavňovačů

Odšťavňovače ovoce či zeleniny jsou jednuduchým zařízením s jehož pomocí si dokážete připravit chutný a především zdravý nápoj. Jak si však vybrat nejlepší odšťavňovač a podle čeho se při výběru rozhodovat?

Recenze pěničů mléka

Chcete-li si doma připravit dokonalý mléčný shake nebo jen skvělou kávu, hodí se mít po ruce pěnič mléka. V naší recenzi pěničů mléka se dozvíte, jaké výrobky jsou na trhu zrovna nejlepší a jak si vybrat co nejvýhodněji.

Recenze french pressů

French press je jednou z možností jak si doma připravit dobrou kávu. Jak french press přesně funguje a v čem je jeho výhoda či nevýhoda oproti moka konvičce? Recenze a test nejlepších french pressů.

Recenze pomalých hrnců

Díky pomalému hrnci si můžete své jídlo připravit bezstarostně a na konkrétní čas. Co jsou to pomalé hrnce, jak si ten správný vybrat a především jaké pomalé hrnce jsou dle recenze na trhu nejlepší?

Recenze filtračních konvic

Filtrační konvice je tím pravým řešením, pokud chcete zlepšit kvalitu své pitné vody. Díky filtrační konvici odstraníte z vody nečistoty a látky, které by neměla voda obsahovat. Velké srovnání filtračních konvic.

Recenze jogurtovačů

I jogurt si můžete bez větších problému připravit sami doma a není to vůbec drahé. Recenze nejlepších jogurtovačů a tipy jak si vybrat ten správný. Jaký jogurtovač se stal vítězem v naší srovnávací rezenzi?

Recenze mlýnků na kávu

Rádi si připravujete kávu doma? Pak rozhodně potřebujete mlýnek na kávu. Čerstvě namletá káva je vždy mnohem lepší a chutnější varinatou než využívat již předem namletá zrna. Recenze a srovnání mlýnků na kávu.

Recenze ručních šlehačů

Ruční šlehač je praktickým pomocníkem, který najde uplatnění v každé kuchyni. Jaký ruční šlehač vyšel z našeho testu nejlépe a na co se při výběru ručního šlehače dívat poradíme ve srovnávací recenzi ručních šlehačů.

Recenze tyčových mixérů

Tyčový mixér je skladný a zároveň zastane spoustu funkcí, od šlehání, přes mixování až po sekání. Recenze a test nejlepších tyčových mixérů, které jsou aktuálně k dostání. Na co si dát při jeho nákupu pozor?

Recenze toustovačů

Toust je skvělá večeři, snídaně i svačina, která se jen tak neomrzí a toustovač by určitě neměl chybět v žádné kuchyni. Jak si však takový toustovač vybrat a který model dopadl ve srovnání nejlépe? Velký test toustovačů.